Y07753K30000A0W
MFR.Part #
Y07753K30000A0W
JLCPCB Part #
C4004785
Package
0805
Description
-55℃~+220℃ 20mW 3.3kΩ ±0.05% ±2.5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS