Y0771300K000T9L
MFR.Part #
Y0771300K000T9L
JLCPCB Part #
C1494430
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 300kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS