Y0707121R000T9L
MFR.Part #
Y0707121R000T9L
JLCPCB Part #
C1490637
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 121Ω 400mW Metal foil resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS