Y0706750R000A9L
MFR.Part #
Y0706750R000A9L
JLCPCB Part #
C1468265
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 400mW 750Ω ±0.05% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS