Y070656K0000F9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y070656K0000F9L
Description
-55℃~+125℃ 400mW 56kΩ ±0.2ppm/℃ ±1% - Through Hole Resistors ROHS