Y070650K0000T9L
MFR.Part #
Y070650K0000T9L
JLCPCB Part #
C1494352
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 400mW 50kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS