Y0706300R000A9L
MFR.Part #
Y0706300R000A9L
JLCPCB Part #
C1494726
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 300Ω 400mW Metal foil resistor ±0.05% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS