Y07062K70000B9L
MFR.Part #
Y07062K70000B9L
JLCPCB Part #
C1487754
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 2.7kΩ 400mW Metal foil resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS