Y070625K0000A9L
MFR.Part #
Y070625K0000A9L
JLCPCB Part #
C1491380
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 25kΩ 400mW Metal foil resistor ±0.05% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS