Y0706249R990T9L
MFR.Part #
Y0706249R990T9L
JLCPCB Part #
C1493235
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 249.99Ω 400mW Metal foil resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS