Y0706249R000T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0706249R000T9L
JLCPCB Part #
C1493215
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 249Ω 400mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS