Y07061K50000T9L
MFR.Part #
Y07061K50000T9L
JLCPCB Part #
C1493221
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.5kΩ 400mW Metal foil resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS