Y070610K0000T0L
MFR.Part #
Y070610K0000T0L
JLCPCB Part #
C1493152
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 400mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors