Y011910K0000T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y011910K0000T9L
JLCPCB Part #
C1570879
Package
Plugin
Description
10kΩ 7W ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS