Y010645R3000T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y010645R3000T9L
JLCPCB Part #
C1495400
Package
Plugin,D12.7xL25.4mm
Description
-55℃~+125℃ 1.5W 45.3Ω ±0.01% ±2ppm/℃ 插件,D12.7xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS