Y010626R5258Q9L
MFR.Part #
Y010626R5258Q9L
JLCPCB Part #
C1495493
Description
-55℃~+125℃ 1.5W 26.5258Ω Metal foil resistor ±0.02% ±2ppm/℃ 插件,D12.7xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS