Y010610K0000U0L
MFR.Part #
Y010610K0000U0L
JLCPCB Part #
C3424082
Description
-55℃~+125℃ 1.5W 10kΩ ±0.002% ±2ppm/℃ 插件,D12.7xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS