Y0106100K000U0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0106100K000U0L
JLCPCB Part #
C1495337
Package
Plugin,D12.7xL25.4mm
Description
-55℃~+125℃ 1.5W 100kΩ ±0.002% ±2ppm/℃ 插件,D12.7xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS