Y0105800K000T0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0105800K000T0L
JLCPCB Part #
C3427669
Package
Plugin,D12.7xL25.4mm
Description
-55℃~+125℃ 600mW 800kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 插件,D12.7xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS