Y0104500R000T9L
MFR.Part #
Y0104500R000T9L
JLCPCB Part #
C3425994
Description
-55℃~+125℃ 1W 500Ω ±0.01% ±2ppm/℃ 插件,D12.7xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS