Y010446R0000T0L
MFR.Part #
Y010446R0000T0L
JLCPCB Part #
C1493753
Description
-55℃~+125℃ 1W 46Ω ±0.01% ±2ppm/℃ 插件,D12.7xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS