Y0104250R000V0L
MFR.Part #
Y0104250R000V0L
JLCPCB Part #
C3447011
Description
-55℃~+125℃ 1W 250Ω ±0.005% ±2ppm/℃ 插件,D12.7xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS