Y010360K0000V9L
MFR.Part #
Y010360K0000V9L
JLCPCB Part #
C1496440
Description
-55℃~+125℃ 2W 60kΩ Metal foil resistor ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS