Y0103375K000V9L
MFR.Part #
Y0103375K000V9L
JLCPCB Part #
C1495600
Description
-55℃~+125℃ 2W 375kΩ ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS