Y01032K61000V9L
MFR.Part #
Y01032K61000V9L
JLCPCB Part #
C1496259
Description
-55℃~+125℃ 2.61kΩ 2W Metal foil resistor ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS