Y010310R0000A9L
MFR.Part #
Y010310R0000A9L
JLCPCB Part #
C1490763
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 2W ±0.05% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS