Y0103100R000V9L
MFR.Part #
Y0103100R000V9L
JLCPCB Part #
C1496992
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 2W Metal foil resistor ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS