Y0102200K000V12L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0102200K000V12L
JLCPCB Part #
C1493509
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.5W 200kΩ ±0.005% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors