Y010175K0000B9L
MFR.Part #
Y010175K0000B9L
JLCPCB Part #
C1488975
Description
-55℃~+125℃ 1W 75kΩ ±0.1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS