Y010110R0000A9L
MFR.Part #
Y010110R0000A9L
JLCPCB Part #
C1493630
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 1W Metal foil resistor ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS