Y009840R0000F9L
MFR.Part #
Y009840R0000F9L
JLCPCB Part #
C1458685
Package
Plugin,7.8x6.6mm
Description
-55℃~+125℃ 40Ω 600mW Metal foil resistor ±0.2ppm/℃ ±1% 插件,7.8x6.6mm Through Hole Resistors ROHS