Y009810K0000A9L
MFR.Part #
Y009810K0000A9L
JLCPCB Part #
C1496929
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.05% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS