Y00968K08080A9L
MFR.Part #
Y00968K08080A9L
JLCPCB Part #
C1468836
Description
-55℃~+125℃ 200mW 8.0808kΩ ±0.05% ±0.2ppm/℃ 插件,D3xL6.9mm Through Hole Resistors ROHS