Y00966K93940A9L
MFR.Part #
Y00966K93940A9L
JLCPCB Part #
C1468681
Description
-55℃~+125℃ 200mW 6.9394kΩ ±0.05% ±0.2ppm/℃ 插件,D3xL6.9mm Through Hole Resistors ROHS