Y00964K18170A9L
MFR.Part #
Y00964K18170A9L
JLCPCB Part #
C1467622
Description
-55℃~+125℃ 200mW 4.1817kΩ ±0.05% ±0.2ppm/℃ 插件,D3xL6.9mm Through Hole Resistors ROHS