Y00964K02480A9L
MFR.Part #
Y00964K02480A9L
JLCPCB Part #
C1467630
Description
-55℃~+125℃ 200mW 4.0248kΩ ±0.05% ±0.2ppm/℃ 插件,D3xL6.9mm Through Hole Resistors ROHS