Y00963K72000A9L
MFR.Part #
Y00963K72000A9L
JLCPCB Part #
C3556220
Description
-55℃~+125℃ 200mW 3.72kΩ ±0.05% ±0.2ppm/℃ 插件,D3xL6.9mm Through Hole Resistors ROHS