Y00962K61170A9L
MFR.Part #
Y00962K61170A9L
JLCPCB Part #
C3560705
Description
-55℃~+125℃ 2.6117kΩ 200mW Metal foil resistor ±0.05% ±0.2ppm/℃ 插件,D3xL6.9mm Through Hole Resistors ROHS