Y009620K9280A9L
MFR.Part #
Y009620K9280A9L
JLCPCB Part #
C1467783
Description
-55℃~+125℃ 20.928kΩ 200mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ 插件,D3xL6.9mm Through Hole Resistors ROHS