Y009610R0000F9L
MFR.Part #
Y009610R0000F9L
JLCPCB Part #
C1460403
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 200mW ±0.2ppm/℃ ±1% 插件,D3xL6.9mm Through Hole Resistors ROHS