Y0096100R000Q9L
MFR.Part #
Y0096100R000Q9L
JLCPCB Part #
C3486749
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 200mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 插件,D3xL6.9mm Through Hole Resistors ROHS