Y009520K0000T0L
MFR.Part #
Y009520K0000T0L
JLCPCB Part #
C3517959
Description
-55℃~+125℃ 20kΩ 250mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件,D6.6xL9mm Through Hole Resistors