Y0093250R000F9L
MFR.Part #
Y0093250R000F9L
JLCPCB Part #
C3375040
Package
Plugin,D6.6xL12.7mm
Description
-55℃~+125℃ 250Ω 300mW ±0.2ppm/℃ ±1% 插件,D6.6xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS