Y0092500R000A9L
MFR.Part #
Y0092500R000A9L
JLCPCB Part #
C1461680
Description
-55℃~+125℃ 500mW 500Ω ±0.05% ±0.2ppm/℃ 插件,D6.6xL19mm Through Hole Resistors ROHS