Y0092200K000T0L
MFR.Part #
Y0092200K000T0L
JLCPCB Part #
C3494281
Description
-55℃~+125℃ 200kΩ 500mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件,D6.6xL19mm Through Hole Resistors ROHS