Y0090370R000F9L
MFR.Part #
Y0090370R000F9L
JLCPCB Part #
C3401668
Package
Plugin,D9.5xL25.4mm
Description
-55℃~+125℃ 1W 370Ω ±0.2ppm/℃ ±1% 插件,D9.5xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS