Y0090200K000F9L
MFR.Part #
Y0090200K000F9L
JLCPCB Part #
C1488703
Package
Plugin,D9.5xL25.4mm
Description
-55℃~+125℃ 1W 200kΩ ±0.2ppm/℃ ±1% 插件,D9.5xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS