Y00881K04000T0L
MFR.Part #
Y00881K04000T0L
JLCPCB Part #
C1483749
Description
-55℃~+125℃ 1.04kΩ 600mW ±0.01% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors