Y0088150K000T0L
MFR.Part #
Y0088150K000T0L
JLCPCB Part #
C1496374
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 150kΩ 400mW ±0.01% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors