Y0088133K000T0L
MFR.Part #
Y0088133K000T0L
JLCPCB Part #
C1496385
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 133kΩ 400mW ±0.01% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors